Premier League

Ibrahimovic “eklipsohet” nga Lukaku, në verë drejt MLS

Nga dëmtimi i rëndë te rikthimi në fushë, për të vazhduar me besimin e Mourinhos por edhe me rivalitetin me Lukakun. Zlatan Ibrahimovic edhe pse ka pak kohë që është rikeperuar plotësisht po gjen gjithnjë e më pak hapësira në formacionin e Manchester United, jo vetëm sepse nuk ka arritur formën e tij optimale por pasi “Djajtë e Kuq” tashmë kanë në përbërje një sulmues si Romelu Lukaku për të cilin shpenzuan më shumë se 80 milionë euro gjatë verës për ta blerë nga Evertoni. Bomberi belg është një lojtar i pazëvendësueshëm për Jose Mourinhon dhe për këtë arsye, Ibra do ta ketë shumë të luajë në vazhdimësi te Manchester United në këtë sezon. Nga prania e Lukakut në skuadër, aventurës së gjigandit suedez në “Old Trafford” po i vjen fundi me Ibrahimovic që po mendon seriozisht largimin. Nuk kanë dyshime për këtë mediat angleze që e japin të sigurt 36-vjeçarit në verë. Ibra në këtë moshë ka nevojë për një kampionat më pak kompetitiv pasi karrierës së tij po i vjen fundit dhe e ardhmja e Zlatanit parashikohet të jetë në Major League Soccer. Los Angeles Galaxy e dëshiron me çdo kusht dhe po e pret krahëhapur me Ibrahimovic që do të ketë mundësi t’i shtojë koleksionit të tij të trofeve edhe një titull kampion në tokën e premtuar pas atyre në Holandë,Itali,Spanjë e Francë, gjithmonë nëse arrin të shpallet kampion i Shteteve të Bashkuara me skuadrën kaliforniane.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency