Connect with us

Hi, what are you looking for?

Serie A

Ibrahimovic në tribunë ndaj Newcastle, Cardinale i propozon rolin e ri

Zlatan Ibrahimovic do të jetë i pranishëm këtë mbrëmje, në “San Siro”, për të parë nga tribuna Milan-Newcastle, ndeshjen e parë të fazës së grupeve të Champions League 2023/24.

Ish-qendërsulmuesi i kuqezinjve, i cili vizitoi skuadrën në Milanello edhe mëngjesin e sotëm, diskutoi me Cardinalen mundësinë për t’iu bashkuar drejtuesve. Zalatan ka vendosur të qëndrojë sërish pranë kuqezinjve, sot, me praninë e tij në stadium.

Lexoni edhe:

Cardinale i kërkoi Ibrahimovicit që menjëherë të rikthehet në Milano me një rol tjetër dhe ish-qendërsulmuesi suedez tani po reflekton për këtë mundësi.

Lajme të tjera

Legjionarët

Ernest Muçi njihet për golat e bukur që shënon. Sulmuesi i talentuar shqiptar, tundi rrjetën kundërshtare në takimin Piast Gliwice-Legia e Varshavës, sfidë që...

Featured

Shqipëria vazhdon të “shijojë” të tjera suksese në botën e sportit, ndërsa së fundmi flamurin “kuqezi” e ka nderuar Zelimkhan Abkarov. Abkarov fitoi një...

Champions League

Dëmtim i rëndë tek Atletico Madrid. Colchoneros u thyen 3-0 në fushën e Valencias, ndërkohë që Diego Simeone ka humbur edhe shërbimet e Thomas...

La Liga

Eric Garcia u detyrua të largohej nga Barcelona këtë merkato teksa u transferua te Girona me anë të formulës së huazimit. Pasi debutoi me...