Serie A

Ibrahimovic: Nuk mendoj për të ardhmen, dua të fitoj një trofe me Milanin!

Pas eliminimit nga Europa League, Zlatan Ibrahimovic ka folur edhe për të ardhmen e tij duke mos zbuluar asgjë gjithsesi lidhur me rinovimin ose largimin nga Milani në fund të këtij sezoni. Për momentin Ibra është i përqëndruar vetem te kampionati pasi beson ende se Milani tij mund të fitojë titullin kampion. “Dua të luaj për të fituar diçka, jemi të dytët dhe duam të provojmë të fitojmë kampionatin. Pastaj nëse do të shkojmë vetëm në Champions do të jetë diçka e bukur, por duam të provojmë të fitojmë diçka. Për sezonin e ardhshëm nuk dua të them asgjë, për momentin dua të mbyll në mënyrën më të mirë këtë sezon, deklaroi Ibra.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency