Merkato

Ibrahimovic te Milani? Vjen përgënjeshtrimi nga përtej Atlantikut

Zlatan Ibrahimovic e ka mbyllur marrëveshjen dhe do të rikthehet tek Milani! ky ishte lajmi që ngriti peshë zemrat e tifozëve kuqezi. “Bomba” e merkatos erdhi drejtpërdrejt nga SHBA dhe jo nga një njeri i zakonshëm, por nga komisioneri i MLS, Don Gorber, por duket se ka zgjatur shumë pak ëndrra e fansave të Milanit për ta riparë Ibrën me fanellën e 7 herë kampionëve të Europës.

Përgënjështrimi nuk ka vonuar dhe ai që ka shuar entuziazmin ka qenë zv.presidenti ekzekutiv i repartit të komunikimit në MLS, Don Courtmanche, ai që ka sqaruar se fjalët e Gorber janë keqkuptuar.

Courtmanche, nëpërmjet rrjeteve sociale, ka theksuar se në intervistën e Gober nuk është diskutuar mbyllja e marrëveshjes, por dëshira e madhe e Milanit për ta ripasur në skuadër, kjo nuk është diçka e re. 38-vjeçari është në shënjestrën e Bobanit e Mladinit, ashtuç si është edhe në listën e dëshirave të disa klubeve, mundësia e rikthimit të suedezit nuk përjashtohet, por, për momentin, asgjë nuk është e sigurt. Ibrahimovici u aktivizua për dy sezone tek Milani nga viti 2010 në 2012, duke fituar një titull kampion dhe një Superkupë, përpara se klubi kuqezi, për të përmirësuar bilancet, vendosi që kartonin e tij ta shiste tek PSG.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency