Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Ibrahimovic te Monza? Trajneri: Kur luaja më pëlqente ta imitoja në fushë

ibra giroud

Hipoteza e kalimit të Zlatan Ibrahimovic te Monza, që ka qarkulluar ditët e fundit, ka sjellë një sërë reagimesh nga personazhe të klubit në fjalë.

Së fundmi duke folur për mediet italiane, trajneri i Monzas, Raffaele Palladino, u shpreh se nuk është momenti që të flasin për këto gjëra.

Lexo edhe: 

“Jam dakord me atë që tha Galliani, le të mos flasim për këto gjëra, tani janë të kota. Le të presim fundin e kampionatit dhe të shohim se si do të jetë viti i ardhshëm. Kur luaja kisha karakteristika të ngjashme me Zlatan, më pëlqente ta imitoja në fushë. Po flasim për një kampion absolut që bëri histori në futboll.”-deklaroi ai.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Serie A

Si mund të komunikosh me portierin dhe t’i japësh udhëzime taktike kur skuadra juaj është në fushë me dy lojtarë më pak, kur kanë...