Kategoria Superiore

Ibraimi: Ndjesë për kartonin, ja pse ia lashë penalltinë Ezesë

Agim Ibraimi, pika më e fortë në sulmin e Kukësit, u ndëshkua me karton të verdhë në sfidën me Teutën dhe do të mungojë ndaj Laçit. Në prononcimin në “Gol pas Goli”, 30-vjeçari u shpreh:

“Dua ta uroj ekipin për këtë ndeshje të zhvilluar, për këtë shpirt luftarak. Teuta është nje ekip cilësor, duke parë dhe renditjen. Sa i përket pjesës së parë, kemi patur pak balancë. Do të doja t’i kërkoja ndjesë edhe trajnerit pasi ishte një gjest jo i mirë në rastin e kartonit, do të mungoj ndeshjen e ardhshme ndaj Laçit.”

Tërheqja nga ekzekutimi i penalltisë: “Penalltinë ia lashë Ezesë, sepse kam qenë i dëmtuar tek ligamenti. Kisha dëshirë të madhe për të luajtur. Pozicioni i natyral është trekuartist, kur ke ndihmë dhe një sulmuesi si Eze gjithçka bëhet më e lehtë.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency