Kupa e Frances

Icardi dhe Mbappe çojnë PSG-në në çerekfinale

Paris Saint Germain kualifikohet lehtësisht në çerekfinale të Kupës së Francës. Ekipi parizien eliminoi me rezultatin e thellë 3-0 Lille në sfidën e zhvilluar në “Parc des Princes”.

Skuadra e drejtuar nga Pochettino e hipotekoi praktikisht suksesin që në pjesën e parë, teksa shënoi dy herë me autorë Mauro Icardin dhe Kylian Mbappenë, që u tregua i saktë nga pika e bardhe e penalltisë.

Golin që vulosi fitoren 3-0 e shënoi sërish Mbappe në minutën e tretë shtesë. Duhet theksuar se Lille pati mundësi ta rihapte takimin në minutën e 78-të, kur rezultati ishte 2-0, por Yazici gaboi nga pika e bardhë e penalltisë.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency