Serie A

Icardi dhe Wanda janë në Milano, e ardhmja vendoset brenda javës

Pushimet për Wanda Narën dhe Mauro Icardin duket se kanë përfunduar tashmë dhe çifti i famshëm janë rikthyer pasditen e të hënës në Milano. Wanda tashmë do të duhet të heqë rrobat e plazhit dhe të veshë ato të menaxheres së bashkëshortit të saj, për të negociuar për të ardhmen e sulmuesit argjentinas.

Në fokus është takimi me Interin, ku zikaltrit kanë gati një ofertë për rinovimin e kontratës dhe përmirësimin e termave ekonomikë.

Gjithsesi mediat italiane raportojnë se bashkëshortja dhe menaxherja e Icardit do të takohet edhe me drejtuesit e Juventusit gjatë kësaj jave, për të parë nga afër mundësinë e një transferimi te bardhezinjtë.

Në kampin zikaltër ka optimizëm për rinovimin e kontratës me Icardin, pasi paratë për të rregulluar bilancin janë duke u plotësuar nga shitja e lojtarëve të skuadrës së të rinjve, ndaj nuk do të jetë nevoja të sakrifikojnë liderin e tyre.

Megjithatë duhet pranuar se Wanda sapo ka nisur punën dhe çështja Icardi pritet të marrë zgjidhje brenda kësaj jave, që më pas çifti të nisë një tjetër tur pushimesh, para grumbullimit të sulmuesit me Interin, në fillim të muajit korrik.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top