Ligue 1

Icardi flet me gola, PSG ndan mendjen për blerjen përfundimtare

Mauro Icardi u transferua te Paris Saint Germain në orët e fundit të merkatos, me formulën e huazimit me të drejtë blerjeje për shifrën e 70 milionë eurove, pasi nuk kishte shanse të luante në skuadrën e Interit, por duket se është ambientuar shumë mirë në klubin e ri.

Sulmuesi argjentinas ia ka dalë të shënojë 5 gola në 6 ndeshje, 3 prej të cilëve në Ligën e Kampionëve, dhe për këtë arsye, drejtuesi i klubit francez, Leonardo po mendon të mbyllë blerjen e tij që gjatë këtij viti.

Hipoteza e hedhur nga spanjollët e “AS” u konfirmua sot nga “L’Equipe”, sipas të cilës Leonardo po planifikon që në javët e ardhshme të udhëtojë në Milano, për të njoftuar homologët e tij te Interi vendimin e PSG-së për të blerë Mauro Icardin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency