Ligue 1

Icardi flet si parizien: Te PSG për të fituar trofe, speciale të luash me kaq shumë kampionë

Pas zyrtarizimit të kalimit të tij te Paris Saint Germain, Mauro Icardi ka thënë edhe fjalët e para si lojtar i kampionëve të Francës. Në intervistën e tij, Maurito është shfaqur shumë i lumtur që do të luajë përkrah emrave të mëdhenj të futbollit botëror si Neymar, Cavani e Mbappe: “Falenderoj Paris Saint Germain për besimin që tregoi në drejtimi tim. Do të bëj gjithçka është e mundur për të ndihmuar skuadrën time të re të shkojë sa më larg të jetë e mundur në të gjitha kompeticionet. Paris Saint Germain është kthyer në një markë ndërkombëtare e futbollit botëror dhe në vitet e fundit ka tërhequr shumë lojtar të mëdhenj. Këtu mund të luash në nivelet më të larta. Mezi po pres momentin të zbuloj Parc des Princes, një stadium që njihet për bukurinë e tij dhe ngrohtësinë që të japin fansat. Njoh të gjithë lojtarët argjentinas që janë pjesë e PSG-së, ashtu si edhe Cavanin. Kam takuar edhe Neymarin. Do të jetë speciale për mua të punoj me ta. Kam ardhur këtu me objektivin për të fituar sa më shumë tituj”, deklaroi Mauro Icardi i cili në këtë aventurë të re ka dyfishuar numrin krahasuar me 9-ën që mbante te Interi duke zgjedhur 18-ën.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency