Ligue 1

Icardi “harron” dashurinë për Interin: Dua të qëndroj në Paris

Mauro Icardi më në fund ka gjetur paqe. Pas muajve të tërë kur emri i tij përmendej vetëm për krisjen me Interin dhe jo për aftësitë si futbollist, duket se tashmë argjentinasi është i qetë dhe po bën atë çfarë dashuron më shumë, të luajë futboll.  26-vjeçari ka gjetur veten nën hijen e kullës Eiffel, duke u shndërruar menjëherë në një personazh kryesor tek PSG. Tifozët kanë nisur ta duan dhe marrëdhënia me shokët e skuadrës është optimale. Për ta përmbledhur, Icardi nuk dëshiron më të kthehet tek Interi, edhe pse kartonin e tij e zotërojnë ende zikaltrit.

“Du atë vazhdoj të tregoj cilësitë e mia në fushë, duhet të vazhdoj kështu edhe në muajt e ardhshëm. A do të qëndroj edhe përtej këtij sezoni? Kjo mbetet për t’u parë. Sigurisht, të luash për një klub si PSG është diçka e rëndësishme, sepse është një ndër klubet më të mira në botë. Do të bëj gjithçka që të qëndroj në Paris.”

Icardi ka realizuar 7 gola në 8 ndeshje për PSG, nëse klubi francez vendos ta ketë në skuadër për më shumë se një sezon. atëherë duhet të kalojë në llogarinë e Interit 70 milionë euro.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency