Ligue 1

Icardi harron Interin: PSG skuadra më e mirë që kam luajtur

U largua nga Interi si i padëshiruar edhe pse formlaisht është ende një futbollist i ziklatërve i huazuar tek PSG. Ishte kapiten i skuadrës nga Milano dhe një prej futbollistëve më të rëndësishëm, megjithatë duket se që tani Interi është e shkuara e Mauro Icardit i cili edhe pse ka pak muaj tek parizienët e ka të qartë dhe tashmë të sigurt se kush është skuadra më e mirë për të cilën ka luajtur ndonjëherë në karrierë.

“PSG është ekipi më i fortë dhe i mirë që kam luajtur ndonjëherë, ndihem shumë mirë në Francë dhe kam marrëdhënien optimale me shokët e skuadrës. Në karreirë kam luajtur me lojtarë fantastikë, por pa diskutim që nuk kam qënë ndonjëherë në një ekip me më shumë cilësi se PSG. Kur erdha këtu e dija që nga mua priteshin gola, dhe më vjen mirë që për momentin po arrij të realizoj.”

Argjentinasi ishte protagonist në fitoren 4-0 ndaj Olympique Marseille duke shënuar një dy golësh ndërsa finalizimet në Ligue 1 kanë shkuar në kuotën 4. Me sa duket qyteti i dashurisë e ka pushtuar Maurito Icardin i cili në pak muaj e ka harruar ish ekipin e tij të zemrës,  Interin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency