Serie A

Icardi “harron” si shënohet, e ardhmja gjithnjë e më larg Interit

Një gol në 494 minuta, që prej rikthimit në skuadër, madje edhe ai i realizuar me një 11-metërsh. Bilanci i Mauro Icardit është katastrofik. Në takimin e fundit kundër Chievos, argjentinasi ishte larg pritshmërive, shumë pak aktiv në fushën e blertë.

Tashmë statistikat e sezonit në tërësi flasin për një gol në 215 minuta. Vërshëllimat që e shoqëruan atë tregojnë një marrëdhënie që nuk ka më kthim pas mes tij dhe tifozëve, të cilët deri përpara pak kohësh e kishin idhull argjentinasin.

Për fatin e mirë të zikaltërve, kundër Chievos golat erdhën sepse nëse do të ndaleshin në një tjetër barazim, atëherë skuadra do të rrezikonte shumë përsa i përket synimit për një vend në Champions. Gjithsesi vëmendja ishte tek Icardi dhe argjentinasi thuajse nuk u duk për asnjë moment.

Kur kanë mbetur edhe dy ndeshje nga fundi i kampionatit, në të cilën njërën prej tyre pritet që Lautaro Martinez të jetë titullar, mundësitë që Icadi të shfaqet sërish si vendimtar për skuadrën, janë të pakta. Performanca e dobët e argjentinasit ka bërë që edhe vlera e kartonit të tij të bjerë ndjeshëm, krahasuar me deri pak pak kohë më parë.

Situata është e paqartë pasi bashkëshortja dhe njëkohësisht menaxherja e sulmuesit, Wanda Nara vazhdon të përsërisë dëshirën që Icardi të qëndrojë tek Inter. Sidoqoftë palët duken larg njëra-tjetrës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency