Serie A

Icardi jashtë planeve të PSG, e ardhmja në Serie A ose Premier League!

Mauro Icardi ka nostalgji për Serinë A italiane. E ardhmja e tij duket e shkruar tashmë me Mauriton që me shumë mundësi do të largohet nga Paris Saint Germain në fund të këtij sezoni. Gazeta më e madhe sportive në Francë L’Equipe shkruan me siguri të plotë se për Icardin nuk ka më vend te kampionët e Francës. Opsionet më të mundshme për ish-sulmuesin e Interit janë Juventusi dhe Roma në Serie A, por Parisi mund ta vendosë ta shesë edhe në Premier League sepse nëse Icardi rikthehet në Itali në harkun e 2 viteve parizienët janë të detyruar të derdhin në arkat e Interit edhe 15 milionë euro të tjera për shkak të një klauzole që ekziston në kontratën e nënshkruar mes palëve. Përfaqësuesit e Icardit kanë nisur nga puna për t’i gjetur një destinacion të ri sulmuesit, ndërkohë që nëse transferohet te Juvja mund të kemi edhe një shkëmbim me Paulo Dybalan.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency