Serie A

Icardi, mesazh Interit: Me Wandan deri në fund të karrierës! Ja kur rinovohet kontrata…

“Rinovimi i kontratës sime do të ndodhë atëherë kur Interi të më bëjë një ofertë korrekte dhe konkrete”. Ky është mesazhi i qartë i Mauro Icardit në rrjetet sociale. Pasi sulmoi një pjesë me medieve italiane, të cilën e akuzon se shkruan gjëra të pavërteta.

Në lidhje me zërat se Interi është gati të nënshkruajë me argjentinasin vetëm nëse ndërron menaxher, Maurito kundërpërgjigjet:

“Jam shumë i lumtur dhe i kënaqur e punën që kemi bërë deri tani. Për këtë arsye, do të jetë gjithmonë Wanda që do të kujdeset për për interesat e mia apo tonat, deri në fund të karrierës.”

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency