Serie A

Icardi në hije, Spalletti ngre zërin ndaj drejtuesve të Interit!

Mauro Icardi po kthehet në një çështje te Interi. Sulmuesi argjentinas po kalon një moment të errët pasi nuk shënon në Serie A që nga sfida e javës së 15-të ndaj Udineses edhe aty me 11-metërsh. Plot 7 takime pa gol dhe vetëm 9 realizime në këtë sezon të Serie A, janë shumë pak për Icardin që është shpallur në 2 raste kryegolashënues i Serie A. Ngërçi i bomberit argjentinas përpara portës ka filluar pikërisht në momentin që klubi ka nisur bisedimet me lojtarin për rinovimin e kontratës aktuale, por rinovimi i shumëpritur nuk po vjen pasi akordi për pagën nuk është arritur ende dhe për këtë arsye në përfundim të ndeshjes ndaj Parmës ka qenë vetë trajneri zikaltër Luciano Spalletti, ai që ka ngritur zërin ndaj drejtuesve të Interit për ta zgjidhur sa më shpejt këtë çështje, pasi firma që nuk po vjen në kontratën e re ka ndikuar në paraqitjet e Mauritos në fushë. Icardi ka humbur shumë nga klasi i dikurshëm dhe për ta rikthyer atë në forëm ideale që ti japë një ndihmë të madhe skuadrës, siç e tha edhe Spalletti duhen sqaruar disa gjëra pasi mund të krijohen mosmarrëveshje, tani topi kalon te presidenti Steven Zhang dhe të adiministratori i deleguar Beppe Marotta e ai sportiv Piero Ausilio.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency