Futboll

Icardi ‘nxehet’ për Milanin, por humb Botërorin?

Mauro Icardi duket se ka lënë pas dëmtimin dhe po stërvitet me grupin, për të qenë në fushë të dielën në mbrëmje, në derbin mes Milanit dhe Interit.

Kapiteni i zikaltërve ka zgjuar interesin e shumë klubeve të mëdha europiane, si Reali i Madridit, PSG-ja, Manchester United, etj, ndërsa Ausilio dhe Wanda Nara po punojnë në heshtje edhe për rinovimin e kontratës së tij me Interin.

Gjithsesi, duket se jo çdo gjë po shkon ashtu si duhet, pasi Fox Sport Argentina raporton se trajneri i kombëtares argjentinase ka vendosur të lërë kapitenin e Interit, jashtë botërorit ‘Rusi 2018’.

Në vendimin e Sampaolit duket se ka ndikuar rendimenti i dobët i sulmuesit me Argjentinën, në ndeshjet e grumbulluara, por mbi të gjitha edhe raporti jo fort i mirë me disa prej lojtarëve të kombëtares, kryesisht shokë të Maxi Lopezit.

Ndonëse duhet ende disa muaj për t’u bërë publike lista, duket se do të jetë e vështirë që Icardi të ndryshojë mendjen e Sampaolit dhe të sigurojë një vend për në Rusi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency