Gossip

Icardi paqe me Wandën, mesazhe dashurie në Instagram

Mauro Icardi vijon të kalojë ditë të trazuara në familje, pasi bashkëshortja e tij, Wanda Nara e akuzoi për tradhti dhe raportet mes çiftit janë në një udhëkryq, me mediat argjentinase që kanë paralajmëruar edhe një divorc të mundshëm.

Megjithatë vetë sulmuesi kaloi dy ditë në Milano, në tentativë për të bërë paqe me bashkëshorten dhe së fundi ka bërë një tjetër postim në rrjetet sociale, ku jep sinjale se ka rikuperuar raportet me Wanda Narën.

“Faleminderit e dashur që vijove të besosh te familja jonë e bukur. Faleminderit që je motori i jetëve tona”, shkroi sulmuesi në një postim, ndërsa pak më vonë në një tjetër hedh një foto me Wandën dhe e shoqëron me tekstin: Përqafomë fort dhe mos më lër kurrë të largohem.

E nëse në Instagramin e Icardit duket se paqja është vendosur, nuk mund të thuhet e njëjta gjë për atë të Wanda Narës, e cila vijon të postojë foto vetëm, duke mos reaguar ende në lidhje me raportet me Mauron.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency