Serie A

Icardi “përçan” tifozërinë e Interit

Ashtu si para dy javëve ndaj Atalantës, edhe mbrëmjen e sotme, Mauro Icardi ndau në dy pjesë publikun zikaltër në “San Siro”, ultrasët që e vërshëllejnë dhe pjesën tjetër të tifozërisë, që e mbështesin.

Në minutën e 21-të të takimit mes zikaltërve dhe Romës, tifogrupi “Curva Nord” vërshëlleu Icardin, që ishte ulur në pankinë, ndërsa reagimi i grupit tjetër të tifozëve, ishte i menjëhershëm, duke marrë në mbrojtje ish kapitenin kundër ultrasve.

E njëjta skenë ndodhi edhe në fillim të pjesës së dytë, kur Spalletti vendosi të hedhë në fushë argjentinasin, ndërsa tifogrupi “Curva Nord” nuk e pranoi kontestimin dhe reagoi duke thirrur “Jeni një publik m…”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency