Ligue 1

Icardi shuan dyshimet: Qëndroj te PSG!

E ardhmja e Mauro Icardit është lidhur shumë me një largim të mundshëm nga PSG gjatë kësaj vere, por ka qenë vetë sulmuesi që me një postim në rrjetet sociale ka shuar çdo dyshim.

“Këtë sezon, tjetrin dhe tjetrin përsëri! Nuk ka asnjë dyshim. Forca Paris”, shkruan Icardi në Instagram.

Mauro Icardi kërkohet me ngulm nga Juventusi që shfaq interes prej vitesh për argjentinasin, ndërkohë që sëfundmi për të ka dalë në skenë edhe Roma.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency