Serie A

Icardi takohet me drejtuesit zikaltër, Wanda paralajmëron se do të flasë në “Tiki Taka”

Interi u rikthye të stërvitet në Appiaqno Gentile paraditen e sotme, teksa ashtu si të gjithë shokët e skuadrës, në orën 9:30 u paraqit në qendrën stërvitore edhe tashmë ish kapiteni, Mauro Icardi.

Ky i fundit kreu stërvitje të diferencuar, bashkë me Keita Balde, ndërsa më pas iu nënshtrua edhe seancave të fizioterapisë, pasi siç sqaroi klubi zikaltër në rrjetet sociale, kishte shqetësime në gjurin e djathtë.

Në përfundim të stërvitjes, Ausilio, Spalletti dhe Gardini pritën Icardin në një takim, që zgjati përreth 15 minuta dhe ku palët kishin për qëllim që të sqaronin vendimin e sulmuesit për të mos udhëtuar në Vjenë, ashtu si edhe fjalët e shkruara nga ai në Instagram, mbrëmjen e djeshme.

Burime pranë klubit zikaltër raportojnë se Icardi u ka theksuar drejtuesve se gjithmonë ka dhënë maksimumin dhe ka sakrifikuar për të mirën e Interit, ndaj nuk ishte aspak dakord me vendimin për t’i hequr shiritin e kapitenit.

Nga ana tjetër drejtuesit i kanë sqaruar edhe njëherë situatën, duke i treguar se vijojnë të kenë besim te aftësitë sportive të Icardit, ndaj kanë vendosur të mos e gjobitin për refuzimin e grumbullimit për ndeshjen ndaj Rapidit.

Gjithashtu ata i konfirmuan Mauros se negociatat për rinovimin e kontratës do të vijojnë në ditët e ardhshme, kur Marotta do të presë në një takim Wanda Narën, për t’i bërë ofertën zyrtare të Interit.

Më pas sulmuesi është parë të largohet i qetë nga qendra stërvitore e skuadrës zikaltër, ndërsa bashkëshortja menaxhere e tij, Wanda Nara theu heshtjen, duke u kujtuar fansave prezencën e saj të përjavshme në “Tiki taka”, duke paralajmëruar se do të jetë pikërisht emisioni sportiv, ku ajo mund të thotë diçka më shumë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency