Gossip

Icardi, urim të veçantë Wandas për 31-vjetorin

Icardi, urim të veçantë Wandas për 31-vjetorin
Është një ditë e veçantë për bashkëshorten dhe njëkohësisht menaxheren e Mauro Icardit, Wanda Nara. Kapiteni i Interit i dedikon një mesazh në Instagram: “Gezuar 31-vjetorin dashuria ime! Një tjetër vit krah teje. Të uroj të vazhdosh të kesh sukses në çdo gjë që bën dhe t’u realizofshin të gjitha ëndrrat dhe projektet, sepse e meriton. Si nënë, bashkëshorte dhe mike. Gëzuar ditëlindjen!”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency