Connect with us

Hi, what are you looking for?

Lajme

Icardi & Wanda, të ftuar në sfilatën e Versace

Mauro Icardi dhe bashkëshortja e tij, Wanda Nara, ishin të ftuar në sfilatën e Donatella Versaces, gjatë javës italiane të modës.

Çifti Icardi-Wanda iu bashkuan edhe darkës së shtruar nga dizenjuesja e famshme e veshjeve, ku morën pjesë edhe shumë VIP-a të tjerë si Cindy Crawford, Claudia Schiffer, Naomi Campbell, Carla Bruni, Lewis Hamilton, blogerja e modës Chiara Ferragni dhe modelet Bella dhe Gigi Hadid.

Kapiteni i Interit dhe modelja argjentinase janë të martuar që prej vitit 2014 dhe kanë edhe dy vajza, Francesca dhe Isabella.

Lajme të tjera

Francë

Historia mes Paris Saint-Germain dhe Kylian Mbappe duket se ka marrë fund njëherë e përgjithmonë. Trajneri Luis Enrique, vendosi ta zëvendësonte sulmuesin në minutën...

Bundesliga

Bayerni i Mynihut ka gjetur trajnerin e ri. Lajmi i bujshëm vjen nga e përditshmja gjermane “Bild”, e cila raporton se në stolin e...

Featured

Rey Manaj është duke kaluar një nga momentet e tij më të mira bë karrierë. Sulmuesi shqiptar ka gjetur këtë të dielë golin e...

Itali

Klubi i Inter bën me dije se Hakan Calhanoglu, regjizori titullar i mesfushës së trajnerit Simone Inzaghi, vuan një mbingarkesë muskulore në kofshën e...