Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Igli Tare e mbyll me Lazio-n në verë, dy klube gjermane kërkojnë shqiptarin

Igli Tare dhe Lazio do të ndajnë rrugën gjatë merkatos së kësaj vere.

Sipas raportimeve të medieve italiane, Drejtori Sportiv duket i destinuar të largohet nga kryeqyteti në fund të sezonit.

Lexo edhe: 

Për momentin janë të pakta shanset që ai të qëndrojë, pavarësisht se disa muaj më parë dukej konkret skenari i një rinovimi 3-vjeçar.

Eintracht Frankfurt dhe Hoffenheim në Gjermani po mendojnë për të po ashtu dhe Juventus në Itali e ka vlerësuar si alternativë.

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Kombëtare

Shqipëria e minifutbollit shkruan historinë në Essen të Gjermanisë, duke e kaluar për herë të parë fazën e grupeve. Kuqezinjtë e trajnerit Irtan Sejko...

Sport

Suedia është bërë vendi i parë në botë që ka regjistruar zyrtarisht seksin si sport. “Si çdo sport tjetër, arritja e rezultateve të dëshiruara...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...