Connect with us

Hi, what are you looking for?

FA Cup

Ikin dritat në “Molineux Stadium”, ndërpritet për pak momente Wolves-Liverpool

Ndeshja e 1/32 të FA Cup mes Wolves dhe Liverpool është ndërprerë për pak momente për shkak se në “Molineux Stadium” ka ikur energjia elektrike.

Dritat u ndezën disa sekonda më vonë me lojtarët që kishin mbetur të hutuar për situatën ku ndodheshin.

Kjo ngjarje ndodhi në minutat e para të sfidë, me energjinë elektrike që u rikthye në stadium për të rinisur më pas ndeshjen.

Lajme të tjera

Kombëtare

Kombëtarja Shqiptare vijon punën për t’u përgatitur për ndeshjen e parë eliminatore të Europianit Gjermani 2024, e planifikuar për t’u luajtur mbrëmjen e të...

Kombëtare

“La Casa de Quiz” mbërrin në shtëpinë më të famshme të mbarë Shqiptarisë, “Big Brother VIP2 Albania”. Gazetari i SuprSportit, Gjergji Stefa, kishte përgatitur...

Merkato

Galatasaray piketon sulmuesin shqiptar. Me 10 gola dhe 4 asiste deri në këtë pikë të sezonit në Superligën Turke, Valon Et’hemi ka tërhequr vëmendjen...

Bundesliga

Thomas Tuchel mori drejtimin e Bayern Munich të premten, pas shkarkimit të trajnerit Julian Nagelsmann. Më pak se 24 orë nga zyrtarizimi i tij...