Kategoria Superiore

Iku me polemika nga Gjilani, Greca pezantohet te Laçi

Bedri Greca prezantohet si përforcimi i madh i Laçit për mesfushën. 29-vjeçari, me përvojë të rëndësishme në Superiore me ekipe me emër si Flamurtari, Kukësi dhe Tirana, vjen nga radhët e Gjilanit në IPKO Superligën e Kosovës, skuadër me të cilën është ndarë me shumë polemika.

Greca hodhi akuza ndaj trajnerit të Gjilanit, Gentian Mezani, si shkaktar për largimin e tij, ndërsa klubi kosovar doli me qëndrim zyrtar duke i kujtuar futbollistit se ishte ende në kontratë, të cilën duhej ta respektonte.

Gjithsesi, Greca nuk bëri prapakthehu duke gjetur një skuadër të re në Superiore, ku beson se do të ketë mundësinë për të shpalosur të gjithë potencialin e tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency