Kategoria Superiore

Iku nga Partizani, portieri 30-vjeçar firmos me Kukësin

Pak ditë më parë, Dashamir Xhika u largua nga Partizani, ku kaluar pjesën më të gjatë dhe më të rëndësishme të karrierës së tij, për shkak të afrimit të Aldo Teqjes, i cili i zuri vendin si portier i dytë, pas Alban Hoxhës.

Nuk zgjati shumë shumë dhe Xhika bëhet me skuadër të re. Klubi Kukësi njofton arritjen e marrëveshjes me ish-portierin e kuq, i cili ka nënshkruar për 1 vit. Zyrtarizimi erdhi vetëm pak orë pas njoftimit për mosvijimin e bashkëpunimit me Stivi Frashërin.

Te skuadra e Kukësit Xhika do të punojë me një njohje të vjetër, trajnerin Shpëtim Duro, dhe sikurse tek Partizani mendohet të jetë portier i dytë.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency