Kategoria Superiore

Iku nga Skënderbeu, Blerim Krasniqi firmos me Teutën

Vetëm pak orë pas publikimit të vendimit të Gjykatës Federale Zvicërane, që hidhte poshtë rekursin e Skënderbeut kundër pezullimit 10-vjeçar, Blerim Krasniqi, i cili prej tre vitesh ka luajtur në Korçë, firmos për Teutën. 24-vjeçari konsiderohet një nga sulmuesit më cilësorë të Superiores, pasi në sezonin e fundit ka mundur të shënojë 8 gola në kampionat.

Njoftimi i Teutës

“KF Teuta me kënaqësi komunikon marrëveshjen me futbollistin 24-vjeçar Blerim Krasniqi. Drejtuesit e klubit dhe sulmuesi kanë gjetur akordin për bashkëpunim dhe lojtari është prezantuar në ambientet e “Vila Pasccuci” dhe tashmë është pjesë e bluve. Blerim Krasnqi vjen në Durrës nga ekipi i Skënderbeut. Ka luajtur me korçarët 60 ndeshje dhe ka shënuar 12 gola. Blerim Krasnqi do bashkohet me ekipin në stërvitje nesër, ndërsa bëhet përforcimi i dytë i Teutës në këtë afat kalimtar. KF Teuta i uron mirëseardhje Blerim Krasnqit, duke i dëshiruar suksese dhe shumë fitore me fanellën e skuadrës tonë!”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency