Kategoria Superiore

Iku nga Tirana, sot u prezantua te Bylisi

Bylisi prezanton përforcimin e radhës në këtë merkato vere. Klubi ballshiot ka firmosur me 21-vjeçarin vlonjat, Pano Qirko, i cili sezonin e kaluar e mbylli si kampion me Tiranën, ndonëse jo në rolin e protagonistit. Vetëm pak ditë më parë Qirko shpalli “divorcin” me Tiranën, ku e kishte të pamundur të siguronte minuta, sidomos pas afrimit të Bekajt nga Prishtina. Më Poshtë njoftimi i Bylisit.

“Pano Qirko, portieri vlonjat i Shpresave, firmos për 3 vitet e ardhshme, duke u bërë pjesë e Bylisit. Ai u prezantua sot nga presidenti Besnik Kapllanaj ne kompleksin “BYLIS”.

Qirko është një portier me të ardhme dhe në Superiore ka luajtur me Flamurtarin dhe Tiranën.

I urojmë mirëseardhjen dhe suksese me fanellën e skuadrës sonë Pano Qirkos!”

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency