Kategoria Superiore

Iku trajneri, por Flamurtari afron 3 futbollistë

Edhe pse aktualisht është pa trajner dhe drejtor teknik pasi Gerd Haxhiu dhe Artim Pollozhani dhanë dorëheqjet nga postet e tyre, te Flamurtari vazhdojnë zyrtarizimet. 3 lojtarë të tjerë janë zyrtarisht pjesë e kuqezinjëve. Bëhet fjalë për 2 mbrojtës dhe një sulmues. Olsi Gocaj i larguar në këtë merkato nga Vllaznia ka firmosur me Flamurtarin ashtu si edhe 21-vjeçari kosovar Lirim Mema i cili luan gjithashtu në repartin e tërhequr dhe vjen nga Gjermania teksa sëfundmi është aktivizuar te skuadra e Braunschweig 2, ndërsa është një titullar i padiskutueshëm edhe i përfaqësueses së 21-vjeçarëve të Kosovës me të cilët numëron 11 ndeshje dhe 1 gol. Vlonjatët kanë zyrtarizuar edhe afrimin e sulmuesit Jurgen Vatnikaj i cili në sezonin e fundit ishte pjesë e Kastriotit. Një ditë më parë Xhevahir Sukaj rinovoi kontratën e tij me Flamurtarin ndërkohë që Vlorë u rikthye edhe Ardit Hoxhaj ndërsa më herët ka firmosur edhe mesfushori boshnjak Semir Bajraktarevic.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency