Gossip

Ilary Blasi: E ardhmja e Tottit? Nuk e di se çfarë ka në mendje

Të gjithë e njohin si bashkëshorten e ish kapitenit legjendar të Romës, Francesco Totti, por ajo e ka krijuar tashmë emrin e saj. Ilary Blasi është një nga femrat më të famshme në Itali dhe me Tottin formon një nga çiftet më mediatikë në Apenine.

E bukur , sensuale dhe me linja perfekte edhe pse është nëna e tre fëmijëve. Këto janë disa nga karakteristikat e showgirl-it Italian me Ilary-in që për momentin është moderatorja e reality-show Grande Fratello Vip.

Në një intervistë Blasi zbuloi disa detaje mbi jetën e re të bashkëshortit të saj që tashmë është në rolin e drejtuesit te Roma, pas tërheqjes nga futbolli , majin e kaluar. “ Cfarë do të bëjë Totti në të ardhmen? Pavarsisht se ka hequr nga pasioni i tij më I madh jetë, pasi futbolli i luajtur i tillë është do vijë një ditë që do thuash stop, unë e shoh të qetë për momentin Francescon, por gjithcka mbetet për tu parë. A do bëhet trajner? Tottit nuk i pëlqen profesioni i trajnerit por realisht nuk e di se cfarë ka në mendje”, deklaroi Ilary Blasi.

     

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

Premier League 2022/2023

PWDLGFGADifPts
1Manchester City
2
2
0
0
6
0
+6
6
2Arsenal
2
2
0
0
6
2
+4
6
3Brentford
2
1
1
0
6
2
+4
4
4Tottenham Hotspur
2
1
1
0
6
3
+3
4
5Newcastle United
2
1
1
0
2
0
+2
4
6Leeds United
2
1
1
0
4
3
+1
4
7Chelsea
2
1
1
0
3
2
+1
4
8Brighton & Hove Albion
2
1
1
0
2
1
+1
4
9Aston Villa
2
1
0
1
2
3
-1
3
10Nottingham Forest
2
1
0
1
1
2
-1
3
11AFC Bournemouth
2
1
0
1
2
4
-2
3
12Liverpool
2
0
2
0
3
3
0
2
13Fulham
2
0
2
0
2
2
0
2
14Wolverhampton Wanderers
2
0
1
1
1
2
-1
1
15Leicester City
2
0
1
1
4
6
-2
1
16Crystal Palace
2
0
1
1
1
3
-2
1
17Southampton
2
0
1
1
3
6
-3
1
18Everton
2
0
0
2
1
3
-2
0
19West Ham United
2
0
0
2
0
3
-3
0
20Manchester United
2
0
0
2
1
6
-5
0


To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency