Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

Ilary Blasi: Ja pse nuk reagova për “ndarjen” me Francescon

Ilary Blasi foli në lidhje me krizën e supozuar me bashkëshortin e saj, Francesco Totti, në një intervistë të gjatë për të përjavshmen “Chi”.

“Kam lexuar shumë gjëra. Sinqerisht, nuk e kuptuam, unë dhe Franceskon, pse u shkruan. Gjatë 20 viteve që jam me Francescon, ka ndodhur gjithmonë, është shkruar për krizë. Po pse ndodh kjo? Sepse kur shkruan për Tottin, vëmendjen e ke të garantuar. Dëshironi të tërhiqni vëmendjen? Përgjigja është Totti. Ishin ditët e para të luftës në Ukrainë dhe gazetat flisnin për mua dhe Francescon. Ndoshta ishte një histori e mire dhe një histori e keqe.”

Pyetja në këtë rast është: pse nuk reagoi Ilary?

“Sepse edhe po ta mohojmë, ndodh përsëri. Ata morën gjëra që … Unë kam thënë shpesh në intervista “nuk dihet, çdo gjë mund të ndodhë në jetë. Shkruanin se nuk isha në ditëlindjen e Francescos. E vërteta është se nuk e kisha publikuar fotografinë. Edhe çfarë? Pastaj të nesërmen shkuam në Paris. Por për çfarë po flasim? Për të krijuar rastin mediatik.”

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...