Gossip

Ilda Bejleri i “shkel” syrin Netflix-it

Moderatorja e mirënjohur e “Supersport” dhe një nga ikonat e “Digitalb” shfaqet nën logon “Netflix”. Ilda Bejleri ka postuar në llogarinë e saj në “Instagram” një foto ku bën edhe njoftimin surprizë. Ajo do të shfaqet këtë herë në një sfidë të re, si aktore. Bejleri njihet si gazetare dhe moderatore e emisioneve sportive në “Digitalb”, por edhe si prezantuese ku spikati me super shown gjigant “Kthimi i Dallëndysheve”, pak kohë më parë. Tashmë bukuroshja e ekraneve do të shfaqet në një sfidë kinematografike, “Rimetti a noi i nostri debiti”, një film me regji të Antonio Morabito, që tregon historinë e Guidos (Claudio Santamaria), që mundohet të ecë përpara në jetë si të mundet.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top