Abissnet Superiore

Imeri: Egnatia klub me ambicie, pika ndaj Tiranës vlen shumë!

Demir Imeri ishte një nga afrimet më të bujshme të Egnatias në këtë merkato verore. Pas paraqitjes së pranueshme në debutimin ndaj Kukësit, ish-lojtari i Vllaznisë shkëkqeu ndaj Tiranës me një gol fantastik. Në mikrofonin e Supersport Demir Imeri foli për sfidën ndaj bardhebluve ndërsa shpjegoi edhe arsyet se përse zgjodhi Egnatian.

“Të jem i sinqertë morëm një goditje me Kukësin. Pika me Tiranën vlen shumë. Goli ishte motivim plus për mua. Na bën mirë që të ecim përpara. E dimë kualitetin që kemi në ekip. Ndaj Kukësit nuk ishim ne. Donim të tregonim karakter dhe këtë gjë e treguam. Besoj se gradualisht do të rritemi, duke punuar. Me klubin e Vllaznisë nuk arritëm të rinovojmë dot, kisha dhe oferta të tjera në Superiore, isha gati për tu transferuar jashtë, në momentin e fundit u prish. Më pas erdhi Egnatia, një klub me ambicie, që më bindi”, u shpreh Imeri.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency