Serie A

Immobile ‘ia hedh’, do jetë gati për Interin

Ciro Immobile do të mungojë vetëm këtë fundjavë për Lazion, ndërsa do të jetë plotësisht në dispozicion të Inzaghit, për sfidën e 30 dhjetorit, ndaj Interit.

Sulmuesi i bardhekaltërve është dënuar vetëm me një javë pezullim dhe me 10 mijë euro gjobë, për incidentin me Burdison, në sfidën e të hënës ndaj Torinos, ku u ndëshkua edhe me karton të kuq.

Ky vendim shkaktoi shumë polemika, pasi erdhi menjëherë pas një 11-metërshi të mohuar për Lazion, ku arbitri Giacommeli refuzoi edhe t’i referohet VAR-it.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency