Ligue 1

Incidenti me mbrojtësin e Bordeaux, Balotelli rrezikon të humbë sezonin

Që kur u transferua në janar te Marseille, Mario Balotelli dha sinjale për rikthimin për të disatën herë në nivele të larta, pasi në 10 ndeshje arriti të shënojë 7 gola dhe ishte shumë pranë rikthimit në kombëtaren italiane.

Megjithatë një incident në ndeshjen e javës së kaluar mes Marseille dhe Bordeax, ka bërë që Balotelli të rrezikojë një pezullim prej 8 javësh, çka do të përkthehej në mbyllje të parakohshme të sezonit për të.

Sulmuesi italian u përfshi në një dyluftim me mbrojtësin brazilian të Bordeaux, Pablo, të cilin e goditi duke i thyer kockën e hundës, por arbitri nuk e pa këtë veprim, duke mos ndëshkuar italianin.

Tashmë gjithçka është në dorë të gjykatës sportive në Francë, që do të analizojë pamjet filmike dhe nëse do ta konsiderojë të vullnetshme goditjen, atëherë pritet të japë një dënim nga 5-8 javë për italianin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency