Tokyo 2020

Infektimet s’kanë të ndalur, 91 pozitivë në total në Fshatin Olimpik

Vazhdon të rritet në mënyrë shqetësuese numri i të infektuarve me Koronavirus kur kanë mbetur edhe pak orë nga zhvillimi i ceremonisë hapëse të Olimpiadës “Tokyo 2020”. Katër banorë të tjerë të Fshatit Olimpik, ndër të cilët dy atletë, rezultuan pozitivë me COVID-19.

Një total prej 91 personash të akredituar për Lojërat e Tokios kanë rezultuar pozitivë që nga fillimi i korrikut. Skateboarderi Candy Jacobs nga Holanda dhe lojtari i pingpongut, Pavel Sirucek nga Republika Çeke janë zbuluar bartës të Koronavirusit. Atyre iu desh të largoheshin nga fshati për t’u akomoduar në një hotel karantinë. Dy anëtarë të stafit, një kategori që përfshin trajnerë dhe zyrtarë të ekipit që qëndrojnë në Fshat Olimpik me pamje nga gjiri i Tokios, rezultuan gjithashtu pozitivë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency