Merkato

Iniesta i dyzuar mes Kinës dhe Japonisë: Do vendos javën e ardhshme

Andres Iniesta është ende i dyzuar përsa i përket të ardhmes së tij. Në një intervistë mesfushori spanjoll i cili këtë fundjavë do të luajë ndeshjen e tij të fundit me Barcelonën, ka deklaruar se do të vendosë javën e ardhshme nëse do ta vazhdojë karrierën në Kinë apo në Japoni. “ Janë dy skenarë, Kina ose Japonia dhe secili ka avantezhet e veta. Janë disa detaje të fundit për t’u zgjidhur, bashkë me menaxherët e mi po i shqyrtojmë të gjitha mundësitë dhe do të zgjedhim opsionin më të mirë”, theksoi fillimisht Don Andres. “ Javën e ardhshme kur të ketë përfunduar edhe sezoni i La Ligas do të vendos se ku do të luaj dhe më pas do të përqëndrohem te Kupa e Botës me Spanjën”, nënvizoi më tej mesfushori 34-vjeçar.

Ndërkohë Barcelona ka përgatitur edhe fanellën që do të mbajë veshur Iniesta në sfidën e fundit ndaj Villarealit të dielën. 8-ta e tij do të jetë e kthyer 90 gradë për të formuar shenjën e infinitit, që do të thotë se mesfushori do të jetë i paharrueshëm për klubin blaugrana.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top