Gossip

Insigne ‘harron’ Napolin, shopping në Milano me bashkëshorten (Foto)

Napoli nuk shkoi më shumë se një barazim pa gola në sfidën ndaj Interit në ‘San Siro’ , çka solli edhe rokadën në kreun e renditjes, me Juventusin që parakaloi skuadrën e Sarrit.

Gjithsesi, Lorenzo Insigne duket se e ka marrë me sportivitet këtë situatë dhe ka shfrytëzuar udhëtimin në Milano, për të bërë shoping në dyqanet e pafundme të kryeqytetit të modës.

Kjo evidentohet edhe nga fotot e publikuara nga mediat italiane, ku shfaqet sulmuesi anësor i Napolit, me bashkëshorten e tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency