Gossip

Insigne ‘harron’ Napolin, shopping në Milano me bashkëshorten (Foto)

Napoli nuk shkoi më shumë se një barazim pa gola në sfidën ndaj Interit në ‘San Siro’ , çka solli edhe rokadën në kreun e renditjes, me Juventusin që parakaloi skuadrën e Sarrit.

Gjithsesi, Lorenzo Insigne duket se e ka marrë me sportivitet këtë situatë dhe ka shfrytëzuar udhëtimin në Milano, për të bërë shoping në dyqanet e pafundme të kryeqytetit të modës.

Kjo evidentohet edhe nga fotot e publikuara nga mediat italiane, ku shfaqet sulmuesi anësor i Napolit, me bashkëshorten e tij.

To Top