Serie A

Inter apo Lazio? Trajneri hedh dritë mbi të ardhmen e Kumbullës

Ivan Juric ka folur për të ardhmen e Marash Kumbullës. Trajneri i Hellas Verona rikonfimoi potencialin e madh të shqiptarit të datëlindjes 2000, i cili luan si qendërmbrojtës në ekipin e tij. Gjatë një interviste për “Gazzetta dello Sport”, ai do të nënvizonte:

“Kumbulla është gati për një ekip të madh. Inter apo Lazio për të? Unë do të doja të qëndronte edhe një vit tjetër te Verona. Ai është një person serioz”.

Kujtojmë se pas 20-vjeçarit shkodran qëndrojnë dy klube të Serisë A; Interi dhe Lazio. Zikaltrit janë interesuar që në merkaton e janarit për të, ndërsa Igli Tare me bardhekaltrit kryeqytetas kanë fituar terren në këtë “ankand”, duke bërë ofertë konkrete. Sidoqoftë, mbetet ende për t’u bërë drejt marrëveshjes totale mes palëve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency