Serie A

Inter-Barrela më pranë, menaxheri i mesfushorit mbërrin në zyrat e klubit zikaltër

Gjatë pasdites së sotme, në një konferencë për shty direkt nga grumbullimi me kombëtaren italiane, mesfushori Nicolo Barrela pranoi se e ardhmja e tij është në pikëpyetje dhe se mund të largohet gjatë kësaj vere nga Cagliari.

Mbrëmjen e sotme mesfushori i talentuar sard është afruar edhe më shumë me Interin, pasi menaxheri i tij, Alessandro Beltrami mbërriti në zyrat zikaltër, për t’u takuar me drejtuesit e klubit, Ausilio e Marotta.

Sipas mediave pranë Interit, marrëveshja me mesfushorin është totale, ndërsa ka mbetur për t’u bindur presidenti i Cagliarit, i cili e vlerëson Barrelën 50 milionë euro, nga të cilat 30 i do kesh dhe të tjerat mund të plotësohet me transferime nga ekipi i të rinjve zikaltër.

Nga këta të fundit, Interi ka vënë një listë me emra si Merola, Pompetti, Colidio dhe Dimarco, prej të cilëve Cagliari mund të zgjedhë vetëm dy, për të marrë pjesën tjetër të parave kesh.

Megjithatë vlen të theksohet se gjasat më të mëdha janë që edhe në rast marrëveshjeje mes palëve, zyrtarizimi të mos vijë përpara përfundimit të ndeshjeve eliminatore Euro 2020, ku Barrela është angazhuar me Italinë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency