Merkato

Inter bën përforcimin e radhës, vjen Asamoah nga Juventus

Interi ka bërë edhe goditjen e tretë në merkato, teksa pas De Vrij dhe lautaro Martinez, ka nënshkruar me mbrojtësin e Juventusit, Kwadwo Asamoah.

Anësori ganez iu nënshtrua testeve mjekësore me zikaltrit paraditen e sotme dhe nënshkroi për tre sezonet e ardhshme me Interin, ndërsa do të paguhet me rreth tre milionë euro në sezon.

Asamoah ishte në skadencë kontrate me Juventusin dhe shkoi me parametra zero te Interi, ashtu si De vrij, duke bërë që zikaltrit të përforcojnë prapavijën pa shpenzuar asnjë cent.

Lajmi për kalimin e tij te Interit qarkullonte prej kohësh, por deri paraditen e sotme të gjitha palët e përfshira e mohonin ekzistencën e kësaj tratative.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top