Serie A

Inter, gëzuar 110-vjetorin e themelimit!

“Do të lindë këtu, në restorantin “Ora”, në vendtakimin e artistëve dhe do të jetë gjithmonë një skuadër me shumë talent. Kjo natë e shkëlqyer do t’u japë ngjyrat simboleve tona: të zezën dhe të kaltrën në sfondin e artë të yjeve. Do të quhet Internazionale, sepse ne jemi vëllezërit e botës.”

Nga ajo ditë, 8 mars 1908 kanë kaluar plot 110 vite. Nga ajo ide, fryt i vizionit të së ardhmes  të një pjese të ëndërrimtarëve disidentë, lindi një histori e re dhe unike. Një histori dashurie, pasioni, gëzimi dhe dhimbjeje. Me triumfe, rënie dhe ringritje. Më krenari, fisnikëri dhe snobizëm. Inter, gëzuar 110-vjetorin e themelimit!

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency