Serie A

Inter i vendosur për Chiesën, zbulohet oferta për Fiorentinën

Interi duket se ka piketuar Federico Chiesën si njeriun rreth të cilit do të ndërtojë projektin e skuadrës për vitet e ardhshëm dhe Marotta e Ausilio kanë nisur punën për të transferuar futbollistin në Milani.

Drejtuesit e Fiorentinës kërkojnë rreth 80 milionë euro për talentin 22-vjeçar, ndërsa në garë për shërbimet e tij, përveç Interit, janë edhe Juventusi, Milani, Liverpooli dhe Paris Saint Germain.

Megjithatë zikaltrit po përgatisin një ofertë mjaft interesante për Fiorentinën, pasi duan të mbyllin sa më shpejt marrëveshjen për transferimin e Chiesës në Milano.

Kështu mediat në Itali flasin për një ofertë prej 45 milionë eurosh, plus kartonët e Yann Karamoh dhe 3 futbollistëve të tjerë nga skuadra e të rinjve zikaltër.

Gjithashtu raportohet se brenda muajit maj pritet që Marotta të mbajë edhe një takim me drejtuesit e klubit të Fiorentinës, ku do të diskutohet më nga afër për mundësinë e mbylljes me sukses të kësaj marrëveshjeje.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency