Merkato

Inter interesohet për Eric Baily, Man.United gati ta heqë “qafe”!

Inter interesohet për Eric Baily. Mbrojtësi i Manchester United të cilit i skadon kontrata në verën e vitit të ardhshëm me Djajtë e Kuq pëlqehet sëtepërmi nga drejtuesit e Interit. Baily nuk është një titullar fiks te skuadra e drejtuar nga Ole Gunnar Solskjaer dhe United për të mos e humbur me parametër zero pas një viti, një lojtar për të cilin shpenzoi 40 milionë euro për ta blerë nga Villareali, mund ta shesë te zikaltrit në verë për një çmim të arsyeshëm. Te Interi me shumë gjasa Baily do të marrë vendin e Andrea Ranochias i cili do të largohet me paremetër zero në fund të këtij edicioni.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency