Merkato

Inter ngulmon për Milik, ofron shkëmbimin me një mesfushor

Interi dhe Napoli vijojnë punën për një tjetër operacion merkatoje, teksa këtë herë pritet të përfshihen dy futbollistë. Kështu zikaltrit kanë nisur përpjekjet për të marrë në Milano sulmuesin polak Arkadiuz Milik, i cili ka refuzuar rinovimin dhe është lënë jashtë skuadre nga Napoli.

Kontrata e Milik skadon në fund të sezonit, por vetë sulmuesi dhe De Laurentiis kanë interes të përbashkët të zgjidhin gjithçka në janar, ndaj presidenti i Napolit ka vendosur një çmim prej 18 milionë eurosh për kartonin e polakut.

Inter është momentalisht një nga skuadrat e pakta që ka shfaqur interes për kartonin e Milik, por zikaltrit nuk kanë ndërmend të paguajnë 18 milionë euro, ndaj kanë ofruar në këmbim njërin mes dy mesfushorëve Nainggolan e Vecino.

Që të dy këta janë emra që preferohen nga Gattuso, që veçanërisht Vecinon e kërkoi edhe gjatë merkatos së kësaj vjeshte, ndërsa gjasat janë që të arrihet marrëveshja për një shkëmbim në muajin janar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency