Merkato

Inter-Roma, programohet një shkëmbim i bujshëm

Interi dhe Roma po punojnë për një shkëmbim mjaft interesant në merkaton e janarit, me Alessandro Florenzin që mund t’i bashkohet Contes në Milano dhe Matias Vecinon që pritet të transferohet në kryeqytet.

Drejtuesit e Interit dëshirojnë t’i ofrojnë Contes një futbollist që mund të luajë në të dy krahët e mesfushës dhe Florenzi është profili ideal, duke qenë se Biraghi dhe Lazaro nuk kanë bindur plotësisht, ndërsa Candreva e Asamoah janë shumë të vjetër për të përballuar një sezon intensiv.

Nga ana tjetër, në Romë do të hiqnin dorë me qejf nga një futbollist që nuk bën pjesë në planet e trajnerit Fonseca dhe që luan shumë pak, pasi për më tepër do të merrnin në këmbim një mesfushor si Vecino, që do të ofronte eksperiencë dhe forcë fizike në skuadër.

Për më tepër, drejtuesit e Romës e kanë të domosdoshme të ndërhyjnë në mesfushë, pasi kanë shumë futbollistë të dëmtuar dhe në javët e fundit kanë përshtatur mbrojtësin Mancini në rolin e një shkatërruesi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency