Kategoria Superiore

Interesim i madh për derbin, shiten në pak orë 7 mijë biletat e para

Interesim i jashtëzakonshëm për derbin e kryeqytetit mes Partizanit dhe Tiranës që do të luhet në stadiumin e ri “Air Albania” me një kapacitet prej 21 650 vendesh. Siç bën të ditur vetë klubi i kuq pavarsisht se çmimet e biletave janë të larta deri në mesditën e të enjtes janë shitur 7000 mijë bileta. Rradha e tifozëve që presin për të blerë një biletë është e gjatë sidomos në biletarinë pranë stadiumit Selman Stërmasi dhe shifra 8000 mijë bileta pritet të kalohet që ditën e sotme. Tribunat ku janë shitur më shumë bileta deri tani janë ato prapa porte ku çmimi është më i lirë vetëm 500 lekë të reja. Një biletë për të parë nga afër derbin e solidaritetit pasi 50% e të ardhurave nga biletat e shitura do të shkojnë në ndihmë të të prekurve nga tërmeti, kushton nga 5000 mijë lekë të reja në tribunën qëndrore deri në 500 lekë të reja në tribunat pas porte.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency