Bundesliga

Interesohen klubet e mëdha, Dortmundi rrezikon të humbasë Pulisic

Të gjithë në ndjekje të Christian Pulisic. Talenti i Borussia Dortmund, me performancën e tij ka tërhequr vëmendjen e skuadrave si Liverpool, Manchester United dhe Bayern Munich që gjatë merkatos së verës do të bëjnë maksimumin për t’ia shkëputur futbollistin verdhezinjve. I pyetur për të ardhmen e tij, 19-vjeçari lë gjithçka të hapur duke theksuar se në futboll mund të ndodhë çdo gjë.

To Top