Serie A

Interi blindon mbrojtjen me 0 euro! Firmos De Vrij edhe Asamoah shumë pranë

Tani nuk ka më dyshime të paktën duke iu referuar asaj që shkruan e përditshmja italiane Gazzetta Dello Sport. Stefan De Vrij verën e ardhshme do të jetë një futbollist i Interit. Drejtuesit e klubit milanez që merren me merkaton Sabattini dhe Ausilio kanë arritur marrëveshjen me qëndërmbrojtësin holandez të cilit i përfundon kontrata me Lazion dhe do të transferohet te zikaltrit me parametër zero. Interi ka mposhtur konkurencën e Barcelonës dhe Manchester City-it që gjithashtu ishin të interesuara për De Vrij. Holandezi me Interin do të firmosë një kontratë 5-vjeçare nga e cila do të përfitojë 4,2 milionë euro në sezon plus bonuset. Tifozët zikaltër tashmë mund të ëndërrojnë pasi me dyshen Skriniar-De Vrij në qëndër, mbrojtja e Interit do të jetë thuajse e pakalueshme. Orë deçizive edhe përsa i përket ganezit Kwadwo Asamoah i cili gjithashtu është shumë pranë transferimit te Interi me parametër zero. Edhe pse te Juventusi po përpiqen t’i rinovojnë kontratën lojtarit, Asamoah e ka arritur tashmë marrëveshjen me drejtorin sportiv të Interit Piero Ausilio për një kontratë 3-vjeçare me një pagë prej 3,5 milionë eurosh në sezon.  Me Asamoah në skuadër zikaltrit blindojnë edhe krahun e djathtë të mbrotjes. De Vrij, Asamoah por edhe Lautaro Martinez, merkato e Interit po lëviz me zikaltrit që po hedhin që tani bazat për skuadrën e sezonit të ardhshëm.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency